У Києві затримали банду викрадачів людей

Столична поліція заявила про викриття транснаціонального угруповання, яке займалося вимаганням коштів та викраденням людей.

Як інформує пресслужба столичної поліції, у злочинної організації було два відокремлених підрозділи – у Києві та Одесі. Вчиняли злочини вони як на території цих областей, так і в інших регіонах. При цьому лідер та учасники угруповання виявились вихідцями з іншої країни.

У ході слідства правоохоронці отримали докази причетності зловмисників до скоєння чотирьох фактів протиправної діяльності: вимагання 500 тисяч доларів США, викрадення двох громадянин та вимагання в них 28 та 100 тисяч доларів США, а також незаконне заволодіння автомобілем ще в одного чоловіка. Усі дії учасників угруповання супроводжувалися погрозами застосування фізичного насильства до членів родин потерпілих та їхнього побиття, додали правоохоронці.

У пресслужбі поліції розповіли, що заходи з викриття зловмисників проводилися у три етапи. За їхніми результатами поліцейські затримали 10 людей, ще чотирьох їхніх спільників, які порушили норми міграційного законодавства, примусово депортували за межі країни.

Тим часом, слідчі Нацполіції повідомили про підозру організованій злочинній групі, яка займалася шахрайським заволодінням квартирами померлих одиноких людей.

У šЗапоріжжі діяли шахраї, які обдурили на 2 мільйони гривень відвідувачів фейкових інтернет-магазинів одягу.

Раніше в Україні заарештували понад 400 інтернет-сайтів за шахрайство.