Затриманий у Києві “заступник міністра інформації ДНР” Пряхін втік на окуповану територію

Про це повідомила Медійна ініціатива за права людини, інформує Цензор.НЕТ.

Засідання Шевченківського райсуду у справі Пряхіна відбулося 12 січня. Обвинувачуваний на нього не з’явився. Його адвокатка Світлана Новицька пояснила, що він зараз перебуває на окупованій території, бо в нього "хвора матір".

"Він поїхав, тому що там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки до іншої країни. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати", – зазначила в суді захисниця Пряхіна.

Жодних підтверджень цьому вона не надала.

Наступне засідання суду призначили на 18 березня.

Читайте: Командира спецпідрозділу бойовиків, який охороняв "кураторів" та техніку з РФ, посадили на 8 років. ФОТО

"Але як так сталося, що після затримання Пряхін залишився без запобіжного заходу, невідомо. Жодної ухвали про обрання чи відмову в обранні запобіжного заходу Пряхіну в реєстрі знайти не вдалося", – йдеться у повідомленні Медійної ініціативи за права людини.

Пряхіна було затримано в лютому 2021 року. За даними СБУ, з 2014 до 2016 рр. він обіймав посаду "заступника міністра інформації" у терористичному угрупованні "ДНР". А потім переїхав до Києва, де, за даними слідства, працював політтехнологом та піарником проросійських громадсько-політичних структур.

Дивіться: Окупанти показали затриману на Донбасі вчительку Шило: назвали "коригувальницею". ВIДЕО