Водія Кличка оштрафували за порушення правил паркування

13 січня неправильно припарковане авто мера Кличка було помічене під агенцією «Інтерфакс», де він брав участь у прес-конференції. Згодом градоначальник визнав провину свого водія.

Водій Кличка порушив правила паркування, ставши на відстані менше ніж 10 метрів від пішохідного переходу. За кілька годин мер написав у Telegram про сплату штрафу. «Сьогодні мій водій порушив правила паркування у столиці. Штраф уже сплачено через «Київ Цифровий». Інспекція з паркування спрацювала оперативно», – йдеться у його повідомленні.

Кличко заявив, що правил мають дотримуватися без винятку. Згідно з квитанцією, водій сплатив штраф у розмірі 340 грн та 17 грн комісії.

Нагадаємо, з 1 липня у Києві почали діяти офіційні тарифи на паркування. В І зоні, яка охоплює центральну частину міста, вартість 1 години паркування становить 35 грн/год, в ІІ зоні, на прилеглих до центру територіях, – 25 грн/год. У спальних районах міста вартість паркування залишилася 5 грн/год.

Parking UA – мобільний додаток для легальної та зручної оплати паркування. Зробити це можна на всіх муніципальних майданчиках Києва, Івано-Франківська та Чернігова. ParkingUA доступний на Google Play, AppStore та Huawei AppGallery.