В автомобілях Volvo зʼявиться голосовий помічник Google


Технологічний гігант Google та шведський автовиробник Volvo у рамках співпраці оснастять моделі шведської марки голосовим помічником Google Assistant, пише Коммерсант.


«Volvo Car Group стала першою компанією, яка представила технології та сервіси Google в автомобілях. Тепер ми маємо намір стати першими, хто забезпечить повну інтеграцію з пристроями, які підтримують Google Assistant», – заявив директор з продукції Volvo Cars Хенрік Грін.


«Ця інтеграція дозволяє нам значно покращити відчуття клієнтів, даючи їм можливість вдома або в дорозі просто і безпечно керувати функціями свого автомобіля через будь-який персональний пристрій, оснащений Google Assistant», – наголосив він.


Як обіцяє компанія, для захисту від несанкціонованого доступу або управління функціями автомобіля слугуватиме двофакторна авторизація.


Голосовий помічник з’явиться у моделях Volvo з мультимедіа на базі ОС Android і лише у тих регіонах світу, де дозволено Google Assistant.


У березні 2021 року про випуск автомобілів, оснащених екранами із вбудованим голосовим помічником Google, повідомляв також Fiat.


Нагадаємо, логістична компанія DFDS розширює своє рекордне замовлення ще на 25 електрофур виробництва Volvo.