В Україну йде потепління з мокрим снігом і відлигою

Після найхолоднішої ночі на Маланки в Україну з потеплінням і мокрим снігом стрімко увірветься сильний вітер.

На Василя очікуються штормові пориви 15-27 м/с, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook. На високогір’ї Карпат може бути й більше.

“Завтра Україну перетинатимуть атмосферні фронти. Ідуть одночасно до нас потепління до відлиги й опади. Вітер нівелюватиме потепління, тому завтра, вибираючись щедрувати колегам, шефу чи сусідам обов’язково тепліше вдягайтеся. Взуття доберіть, щоб ноги не промокали, щільний шалик і шапку. Уважно обирайте місце для паркування авто, щоб не впала на нього гілка або й дерево, тримайтеся далі від білбордів і старих чи відкритих балконів”, – написала вона.

У більшості областей 14 січня будуть опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ. На сході, південному сході та в Криму переважно сніжитиме. Вдень у п’ятницю температура підвищиться до +4°С. Найближчої ночі ще поморозить східну частину країни, -8…14°С, у центральних областях вночі очікується -3…8°С.

У Києві на Василя – сильний штормовий вітер, мокрий сніг із переходом у дощ. І потепління вдень до відлиги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обмерзнув навіть термометр: в Україні зафіксували -28°С

У четвер, 13 січня, в Україні оголосили штормове попередження. Шквальний вітер атакуватиме західні регіони. Рекомендації, яких варто дотримуватися під час сильного вітру, за посиланням.