Усе в диму: в університеті Каразіна спалахнула масштабна пожежа (оновлено)

У центральному корпусі Харківського Національного університету ім. Василя Каразіна 13 січня сталася пожежа.

Студентів евакуюють. Вони чекають на дворі, пише “Суспільне”.

Зайнялося в актовій залі. На місці працюють понад 13 одиниць техніки, сказав речник обласного управління ДСНС Дмитро Чайка.

“Інформації про травмованих поки що немає. Нині пожежу локалізують. Бригади виїхали о 12:25”, – додав Чайка.

За словами студентів, на першому й другому поверхах університету – задимлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Нью-Йорку відбулася наймасштабніша за 30 років пожежа: загинули 19 людей, в тому числі 9 дітей

Четвертокурсник історичного факультету Михайло Куліуш каже, що приміщення задимлені на різних поверхах. Він з іншими покидав аудиторію на п’ятому поверсі.

“Я писав екзаменаційну роботу, коли зазвучали сирени. Відбулася організована евакуація разом з керівниками кафедри, деканатом. Усі вийшли. Начебто ніхто не постраждав. На якомусь поверсі задимлення. Майже в усьому корпусі можна побачити дим”, – розповів студент.

Пожежа в університеті сталася у підсобному приміщенні під сценою актової зали на другому поверсі. Після цього спрацювала пожежна сигналізація, повідомив начальник ДСНС Харківщини Олександр Волобуєв.

“Було дуже сильне задимлення. Працювали в апаратах захисту органів дихання і зору. О 13-й годині пожежа була локалізована. Найближчим часом ліквідуємо. Труднощі звужений підхід, диму нікуди було діватися”, – сказав Волобуєв.

Додав, що травмованих немає. Евакуювали близько 300 людей. Причину пожежі з’ясовують.

У вересні 2019-го в Національному університеті “Запорізька політехніка” в Запоріжжі сталася пожежа. Вогонь охопив аудиторію в другому корпусі навчального закладу. У результаті займання ніхто не постраждав. Причину загоряння мали з’ясувати експерти.