Бустерна доза: де в Києві можна ревакцинуватися проти COVID-19

Вакцинація

Коронавірус та карантин

Гінзбург зазначила, що кожен вже вакцинований має розглянути можливість скористатися цим шансом

Бустерну дозу вакцини кияни можуть зробити у будь-якому пункті, де щеплюють проти COVID-19. Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.

“Фактично, введення бустерної дози поновлює силу впливу вакцин від COVID-19, ефективність яких, згідно з останніми світовими даними, з плином часу поступово знижується. До того ж, бустерна доза має стати додатковим захистом, враховуючи появу все нових мутованих штамів, на кшталт “Омікрона”, – сказала вона.

Гінзбург зазначила, що кожен вже вакцинований має розглянути можливість скористатися цим шансом.

“Візьміть до уваги, що у зв’язку зі святами і масовими заходами, поверненням людей із відпусток, у тому числі закордонних, захворюваність прогнозовано зростає. Тому сьогодні надважливим є те, щоб якомога більше невакцинованих українців, особливо з груп ризику, отримали базовий захист, який дають дві дози антиковідних вакцин. Особливо це необхідно для літніх людей та людей із супутніми хворобами. А бустерна доза – додатковий захист, додатковий шанс якомога менше хвилюватися за своє здоров’я та здоров’я близьких. Вважаю, що кожен вже вакцинований має розглянути можливість скористатися цим шансом, обираючи для себе здорове повноцінне життя”, – підсумувала вона.

Як повідомляв 5.UA, стало відомо, чи визнаватимуть у Європі сертифікати про введення бустерної дози Pfizer після CoronaVac.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що черговий сплеск COVID-19 в Україні очікується наприкінці січня з піком на лютий і триватиме до квітня.