“Якщо ви хочете миру, ви повинні бути готовим до війни”: ВМС відновили потенціал морської піхоти

ВМС ЗСУ

Тарасов також висловив впевненість, що інші підрозділи українських Збройних сил зможуть допомогти військово–морському флоту

Військово–Морські сили України за останні вісім років відновили потенціал морської піхоти й берегової артилерії. Про це в інтерв’ю британському телеканалу Sky News заявив заступник командувача ВМС України віцеадмірал Андрій Тарасов. 

“Якщо ви хочете миру, ви повинні бути готовим до війни. З 2014 року ми зосередилися на відновленні морської піхоти та берегової артилерії. Ми відновили їхній потенціал. На даний момент сили, які ми маємо на узбережжі, здатні відбити будь–який десант противника”, – сказав він.

Тарасов також висловив впевненість, що інші підрозділи українських Збройних сил зможуть допомогти військово–морському флоту захистити берегову лінію, якщо це буде необхідно.

За його словами, Велика Британія є важливим союзником, який підтримує зусилля України щодо закупівлі нових військових кораблів та озброєння, включаючи ракети, а також відновлення інших військово–морських баз.

Як повідомляв 5.UA, бійці ООС розповіли про ситуацію на Луганщині.