Цьогоріч у прокат вийдуть щонайменше 13 українських фільмів

Фільм

Усі стрічки створені за підтримки Державного агентства України

Щонайменше 13 українських стрічок мають вийти у прокат цьогоріч. Усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Про це повідомляє “5 канал”. 

Журналістам “Укрінформу” в агентстві розповіли, що сьогодні на великі екрани вперше виходить збірка “Мультики в кіно. Українське для малят”. 

У перший день Нового року в кінопрокат вийшла комедія “Зірки за обміном” режисера Олексія Даруга. Фільм розповідає про зірок шоу-бізнесу – Полю Малякову та Фому Михайловського, які несподівано міняються тілами. 

У цьому ж місяці варто очікувати фільм “Стоп-Земля” режисерки Катерини Горностай. Це чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 

Уже в лютому в широкий прокат має вийти кримінальна драма Олега Сенцова “Носоріг”. Фільм заснований на реальних подіях 1990-х років в Україні. Головний герой потрапляє до кримінального світу, але цей шлях приведе його зовсім не туди, куди він очікував. 

Навесні світ побачить бойовик “Довбуш” режисера Олеся Саніна. В основі сюжету – життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша, який боровся за свободу свого народу. 

А наприкінці року варто очікувати мультфільм “Мавка. Лісова пісня” режисера Олега Маламужа. Стрічку створили за мотивами легендарної “Лісової пісні” Лесі Українки. За основу сюжету також узяли образи зі слов’янських міфів і легенд. 

У Держкіно повідомляють, що список кінострічок ще може оновлюватися протягом року.

Читайте також: Фільм “Стоп-Земля” і не лише: премія кінокритиків “Кіноколо” оголосила переможців

Як повідомляв 5.UA, а міжнародному фестивалі незалежного кіно у США вперше покажуть українську стрічку. 

Читайте також: Відомий американський кінорежисер відвідав передову: планує зняти документальний фільм про Україну