Ще одна країна ЄС посилила правила в’їзду для українців

На тлі погіршення ситуації з Covid-19 Словенія запровадила нові обмеження для туристів.

Рішення набуло чинності 10 січня, ідеться на сайті уряду країни.

“За новими правилами, іноземцям, які хочуть в’їхати в Словенію без проходження карантину, потрібно здати ПЛР-тест, термін дії якого скоротили до 48 годин. Термін дії швидкого антиген-тесту скоротили до доби. Тривалість домашнього карантину скоротили с 10 до семи днів”, – ідеться в повідомленні.

Особу без цих документів направлять на тижневий домашній карантин. Якщо іноземець не надасть доказів того, що має гарантоване місце для відбування карантину, в’їзд у Словенію не дозволять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із тестом не пускатимуть: Німеччина уточнила правила в’їзду для українців

Мандрівники, які мають піти на ізоляцію після в’їзду в Словенію, можуть вийти з неї раніше, якщо на п’ятий день карантину матимуть негативний результат ПЛР-тесту.

Громадським транспортом у країні тепер можуть користуватися лише особи з негативним Covid-тестом, документом про вакцинацію чи одужання. Носіння маски в транспорті обов’язкове.

Уряд Німеччини виключив Україну зі списку країн з високим рівнем зараження коронавірусом. Україна перебувала в переліку країн високого ризику з 10 жовтня 2021 року.

З 9 січня Ізраїль змінив правила в’їзду для туристів. Тепер пускатимуть вакцинованих іноземців і тих, хто перехворів на коронавірус, однак за однієї умови.