Британська акторка вдруге отримала «Оскар» за фільм 1960-х — замість втраченого

Британська акторка Гейлі Міллс повторно отримала молодіжну нагороду від Академії кінематографічних мистецтв і наук США (яку ще називають «Оскаром для дітей») за фільм 1960 року «Полліанна». Нагорода зникла з її будинку в 80-х роках і досі не знайшлася. Проте акторці вручили нову.

Про це повідомили в Академії.

Гейлі Міллс стала останньою акторкою, якій вручили «Оскар для неповнолітніх» — за роль Полліанни в однойменному фільмі 1960-х. Загалом же цю нагороду отримали лише 12 осіб.

Фільм «Полліанна», знятий за книгою американської письменниці Елеонор Портер, розповідає про життєрадісну й балакучу 12-річну сироту Поліанну, яка приїжджає до маленького містечка Гаррінгтон жити у своєї багатої та суворої тітки.

Нагороду за цю роль Гейлі Міллс отримала у 14 років. Але через те, що дівчинка тоді навчалася в школі-інтернаті в Англії, вона не змогла відвідати церемонію — і статуетку від її імені прийняла інша акторка.

Міллс розповідала, що нагорода зникла з її дому у Великій Британії, коли вона перебувала в США та знімала шоу «Добрий ранок, місис Блісс» для Disney Channel, пише The Guardian.

Пізніше в інтерв’ю Hollywood Reporter акторка сказала, що статуетку «забрали». Зараз вона не має навіть фото з нагородою.

«Жахливо, чи не так? Я поїхала в Америку робити телевізійне шоу, а коли повернулася — її не було. Звісно, я поставила будинок догори дриґом, розпитала усіх, кого тільки могла, зробила все, що могла…», — казала Міллс.

Втім, відтепер акторці не доведеться сподіватися на появу старої статуетки: вона має нову.

«Возз’єднання Гейлі Міллс з її давно втраченою нагородою — наймиліше, що ви побачите за весь день», — зазначили в Кіноакадемії.

Нагадаємо, Принц Гаррі має намір пропустити церемонію нагородження премії Оскар, оскільки не хоче зустрічатися з Крістен Стюарт – актрисою, яка зіграла роль його матері принцеси Діани у фільмі Спенсер.