Екс-дипломат попередив США про підступність Кремля

США та країни Європи повинні діяти на випередження та вже зараз вводити санкції проти Росії, посилювати союзників з НАТО й збільшувати допомогу Україні – і лише після цього продовжувати діалог із Кремлем.

Таке переконання висловив в інтерв’ю Укрінформу екс-посол США при НАТО, колишній спецпредставник Сполучених Штатів по Україні Курт Волкер.

«Зараз настав час для посилення підтримки України, проведення навчань, забезпечення обладнанням. Саме зараз час вводити санкції, допоки Росія не відведе свої війська. Ми повинні застосувати все це сьогодні, а не чекати, поки Росія вторгнеться, а потім робити це постфактум», – зауважив екс-посадовець.

За словами Волкера, Путін «цинічно використовує дипломатичний процес для власного підступного задуму». Водночас колишній дипломат висловив упевненість у тому, що нинішня адміністрація США розуміє необхідність діяти набагато швидше, ніж у 2014 та 2015 роках.

Нагадаємо, у Кремлі тим часом відмовляються відводити війська від кордонів України: мовляв, це якісь «неприйнятні вимоги».