Шмигаль доручив Мінекономіки створити дорожню карту щодо корпоратизації держпідприємств

Шмигаль доручив Мінекономіки створити дорожню карту щодо корпоратизації держпідприємствШмигаль доручив Мінекономіки створити дорожню карту щодо корпоратизації держпідприємств
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Фото: kmu.gov.ua


Що сталося. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству економіки України створити дорожню карту щодо корпоратизації державних підприємств на 2022 рік.


Джерело. Про це повідомила пресслужба уряду.


Деталі. Також на нараді щодо приватизації та впровадження реформи корпоративного управління у 2022 році прем’єр-міністр дав завдання Мінекономіки спільно з відповідальними відомствами підготувати перелік державного майна, що передадуть на приватизацію.


Прем’єр-міністр наголосив, що всі фінансові плани державних підприємств на 2022 рік мають бути затверджені протягом місяця.


Коментар. «Уряд продовжує рух у напрямку зменшення ролі держави в економіці. Минулого року було розблоковано Велику приватизацію. Також ми відновили роботу номінаційного комітету. Ці важливі кроки дають змогу нам рухатися далі й суттєво прискорити приватизацію та корпоратизацію у 2022 році», – підкреслив Шмигаль.


Бекграунд. Нагадаємо, що Шмигаль доручив підготувати перелік об’єктів для приватизації на 2022-2023 роки.


Раніше Mind писав, як в Україні скінчилася, не розпочавшись, велика приватизація.