Зараз час вводити санкції, допоки Росія не відведе свої війська – Волкер

Курт Волкер

Росія стягує війська до кордону з Україною

Також він зазначив, що ми повинні застосувати все це сьогодні, а не чекати

Колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер зазначив, що зараз час вводити санкції, допоки Росія не відведе свої війська. Також він зазначив, що ми повинні застосувати все це сьогодні, а не чекати. Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Зараз настав час для посилення підтримки України, проведення навчань, забезпечення обладнанням. Саме зараз час вводити санкції, допоки Росія не відведе свої війська. Ми повинні застосувати все це сьогодні, а не чекати, поки Росія вторгнеться, а потім робити це постфактум”, – розповів Волкер.

За його оцінкою, Путін цинічно використовує дипломатичний процес для власного підступного задуму, щоб отримати від Заходу формальну відмову ультимативним вимогам Кремля на адресу НАТО й США.

“І тоді він (Путін – ред.) може використати цю відмову як привід, мовляв, оскільки інтереси Росії у сфері безпеки були проігноровані, у нас немає вибору, тож ми маємо брати все у свої руки”, – сказав колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України.

Як повідомляв 5.UA, у Сенаті США пропонують санкції проти Путіна в разі вторгнення в Україну.

Як повідомляв 5.UA, у разі наступу Росії на Україну США і Європа можуть запровадити різні санкції. Нагадаємо, Байдена закликали оприлюднити список санкцій щодо Росії в разі нападу на Україну. Напередодні Джо Байден заявив, що під час телефонної розмови він сказав Путіну про неприпустимість вторгнення Росії в Україну. За словами Байдена, будь-яка агресія зі сторони Росії призведе до запровадження санкцій та збільшення військової присутності США в Європі.