Інфіковано понад 15 млн осіб: ВООЗ повідомила про рекордне зростання випадків COVID-19 за тиждень

1

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це йдеться у матеріалах Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Зокрема, зазначається, що з 3 по 9 січня кількість хворих зросла на 55%, при цьому смертність залишилася майже на колишньому рівні.

"Станом на 9 січня було зареєстровано понад 304 млн підтверджених випадків захворювання і понад 5,4 млн випадків смерті", – йдеться в повідомленні.

Про збільшення числа інфікованих повідомили п'ять з шести регіонів ВООЗ, тільки в Африці зафіксовано зниження на 11%. Регіон Південно-Східної Азії повідомив про найбільше збільшення числа нових випадків минулого тижня — 418%, за ним слідують Регіон західної частини Тихого океану — 122%. При цьому кількість летальних випадків значно зросло в Африці (на 84%) і Америці (на 26%), тоді як в Європі смертність знизилася на 10%, в Південно-Східній Азії на 6%, а в Східному Середземномор'ї на 11%.

Читайте на "Цензор.НЕТ": ВООЗ і ЕМА вважають, що стратегія боротьби з COVID-19 не має грунтуватися на постійних бустерних щепленнях

Зростання випадків зараження почалося в світі через поширення нового штаму "Омікрон", який вважається більш заразним.

Як повідомлялося, 11 січня в ВООЗ озвучили прогноз про те, що половина жителів Європи захворіють штамом "Омікрон" в найближчі місяці.