Ми, на жаль, повинні виходити з того, що буде якесь свавілля – адвокат Новіков про повернення Порошенка (Відео)

Ілля Новіков

Він також зазначив: ми нічого не виключаємо

Адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков в етері програми “Дійові особи” прокоментував, чи можливий в Україні такий сценарій, який був у РФ з Олексієм Навальним. Про це повідомляє “5 канал”.

Він також зазначив, що нічого не виключає.

“Ми нічого не виключаємо, ми, на жаль, повинні виходити з того, що буде якесь свавілля, а воно буде напевно. І питання тільки в тому – в якій частині ми зможемо його контролювати? В якій частині вони не наважаться зробити те, що в Росії зробили з Олексієм Навальним? До речі, ми дуже сподіваємося, що принаймні Україна не Росія, що такі речі не відбудуться в нашому випадку за тиждень”, – сказав Ілля Новіков.

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, адвокат Ігор Головань після засідання Печерського райсуду Києва пояснив, чому рішення про арешт майна п’ятого президента Петра Порошенка є абсолютним беззаконням і політичним переслідуванням. Народний депутат Володимир Ар’єв назвав рішення дежавю часів Януковича і нагадав про довгий “послужний список” судді.

Нагадаємо, як наголосив адвокат Ілля Новіков під час брифінгу, так звана кримінальна “підозра” була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Зеленського проти лідера “Європейської Солідарності” та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною. Інший адвокат, Ігор Головань, повідомив, що “підозра” п’ятому президенту України навіть формально містить помилки, а тому є незаконною.