Авторитаризм найвеличнішого лідера сучасності закінчується розстрілами на вулицях – політик (Відео)

Сергій Висоцький

Ми один раз вже вступили в багнюку, яка називалася авторитарним режимом Януковича

Народний депутат VIII скликання, журналіст Сергій Висоцький в етері програми “Дійові особи” на “5 каналі” заявив, що, які б фантазії не мали громадяни України голосуючи на Володимира Зеленського на виборах у 2019 році, але авторитаризм найвеличнішого лідера сучасності закінчується розстрілами на вулицях.

“Ми один раз вже вступили в багнюку, яка називалася авторитарним режимом Януковича, й ми отримали у відповідь на намагання побудувати пострадянську, корумповану, мафіозну диктатуру розстріли на вулицях Києва”, – зазначив він.

За словами політика, зараз ми повторно вступили в це саме болото.

“Коли у 2019 році обрали пана Зеленського, який зараз садить опозицію, бореться із незалежними медіа. Я хочу сказати, хто у що не вірив, коли він голосував за Зеленського, хто б, які фантазії з наших громадян не мав на увазі, але отака авторитарна модель єдиного лідера найвеличнішого сучасності завжди це призводить, що більше у країні не буває ні волі, ні свободи, ні виборів і це закінчується розстрілами на вулицях. Поки маємо як громадяни політичний вплив, це треба виправляти і захищати тих людей, яких зараз з політичних мотивів Зеленський атакує”, – додав Висоцький.

Дивіться повний випуск програми

Читайте також: Санкції РНБО та політичні переслідування: як влада рятувала рейтинг Зеленського