Між Вірменією і Азербайджаном відновилися бойові дії

На держкордоні між Вірменією та Азербайджаном 11 січня відновилися обстріли, обидві сторони понесли втрати.

Як повідомляє міністерство оборони Азербайджану, «Внаслідок провокації, скоєної збройними силами Вірменії у Кельбаджарському напрямку азербайджано-вірменського державного кордону опівдні 11 січня, загинув військовослужбовець надстрокової військової служби солдатів Назаров Аяз Азер оглу». За інформацією відомства, дії противника заходами у відповідь були придушені.

Зі свого боку пресслужба міністерства оборони Вірменії повідомляє, що «підрозділи ЗС Азербайджану близько 15:15 відкрили вогонь по вірменських бойових позиціях, розташованих на ділянці Верін Шоржа Ґегаркунікської області», – пише Новини-Вірменія. Станом на 18:30 бої продовжувалися, дані щодо втрат вірменської сторони уточнюються, уже було відомо про трьох поранених.

Раніше президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про готовність розпочати переговори з Вірменією щодо делімітації кордону та підписання мирної угоди.

Після кількох днів збройного протистояння на кордоні Азербайджан та Вірменія домовилися припинити обстріл.

У результаті боїв на кордоні Вірменії та Азербайджану 15-16 листопада загинули 15 вірменських військовослужбовців. Ще 12 потрапили до полону.