У Китаї через штам “Омікрон” закрили на локдаун 5-мільйонне місто

Коронавірус в Китаї

Коронавірус та карантин

Уже кілька китайських міст-мільйонників на повному або частковому карантині через новий штам

Через двох заражених штамом “Омікрон” у Китаї зачинили на локдаун ціле місто із понад 5–ма мільйонами мешканців. Це місто Аньян у провінції Хенань.

Уже кілька китайських міст–мільйонників на повному або частковому карантині через новий штам. Так Китай намагається не допустити масового спалаху хвороби за лічені тижні до Зимової Олімпіади. Вона починається 4 лютого.

“Омікрон” виявили і у місті Тянь–цзінь – це одне з чотирьох китайських міст центрального підпорядкування. Вони не належать до окремої провінції, а самі є фактично анклавами. У Тянь–цзіні живе 14 мільйонів людей. І усіх їх міська влада вирішила обов’язково протестувати. Для цього розгорнули навіть мобільні лабораторії. Усе після того, як діагноз – коронавірус “Омікрон” – поставили двом мешканцям.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що черговий сплеск COVID-19 очікується наприкінці січня з піком на лютий і триватиме до квітня.

Також повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що майже 48% дорослих українців отримали принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.