У Києві затримали перехожого з гранатою

У Святошинському районі Києва поліцейські зупинили чоловіка, і знайшли у нього в кишені бойову гранату РГД-5. Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція Києва. Чоловіка з гранатою виявили на вулиці Чорнобильській «в ході реалізації оперативної інформації». Під час огляду в кишені киянина виявили предмет, схожий на гранату РГД-5, і запал до неї. Слідчий вилучив небезпечні предмети і направив на відповідну експертизу. За попереднім висновком фахівців профільної служби вилучене відноситься до категорії боєприпасів, придатних до проведення вибуху.

Чоловіка затримали, поліція встановлює походження гранати, відкрито кримінальну справу за фактом зберігання боєприпасів. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Раніше чоловік з підтвердженим коронавірусом при госпіталізації до ковідного відділення Бориспільської лікарні, приніс із собою шумову гранату.

На Миколаївщині родичі одного з пацієнтів з коронавірусною хворобою штурмували лікарню та вдавалися до насильства, вимагаючи збільшити подачу кисню.

Заступник міністра охорони здоров’я відвідає проблемну лікарню, аби перевірити ситуацію з наданням пацієнтам кисню.