У США призупиняли польоти цивільних літаків через Північну Корею

У Сполучених Штатах на кілька хвилин призупиняли злети і посадки цивільних літаків на західному узбережжі країни через запуск КНДР балістичної ракети. Попередження випустило командування повітряно-космічної оборони Північної Америки.

Розпорядження про припинення злетів і посадок цивільних літаків видав регіональний центр управління повітряним рухом. Цю інформацію підтвердили представники міжнародних аеропортів міст Сан-Дієго і Сан-Бернардіно, повідомляють джерела телеканалу CNN.

За словами представника аеропорту Сан-Дієго, повітряна гавань отримала вказівку від авіадиспетчерської служби про припинення злетів літаків. Заборону скасували за 5-7 хвилин.

Інші аеропорти західного узбережжя, з якими зв’язався телеканал, заявили, що не знали про це розпорядження.

На запит видання у Федеральному управлінні цивільної авіації (FAA) не відповіли. При цьому телеканал NBC повідомив, що авіарегулятор США 10 січня розпорядився на кілька хвилин призупинити злети і посадки повітряних суден у всіх аеропортах на західному узбережжі країни.

Нагадаємо, 11 січня Північна Корея запустила об’єкт, ймовірно, балістичну ракету. Через це в офісі прем’єр-міністра Японії терміново скликали екстрене засідання групи реагування.

Вранці 5 січня КНДР також випустила невідомий снаряд вбік Японського моря, ймовірно, балістичну ракету.