Історія зі щасливим кінцем – як 13-річний герой врятував двох дітей, які провалилися під кригу (Відео)

Крига

Рятувальники мають намір номінувати Івана на Всеукраїнську премію “Герой-рятувальник року”

Витягнув двох дітей із крижаної води. У Кривому Розі 13-річний юнак урятував життя  хлопцям, які бавилися на кризі посеред водойми і провалилися у воду. Їхні крики про допомогу почув підліток та кинувся їх рятувати. Про юнака, який не розгубився та зарадив лиху, знають журналісти “5 каналу”.

Все сталося кілька днів тому, коли 13-річний Іван гуляв біля водойми. Раптом він почув крики і прохання про допомогу. Його кликали двоє дітей, які опинилися у крижаній воді, бо необачно вийшли на тонкий лід. Не вагаючись, юнак кинувся на допомогу, згодом до нього доєдналися інші перехожі.

“Я підійшов, встав на коліна, і почав їх витягати по-одному. Перший такий легкий був, його одразу витягнув. А от другий важчий, не міг сам витягнути, тому вдвох його витягли. Вони захлиналися. Ще трохи і вони б потонули”, – розповідає рятівник Іван Семетовський.

Врятованих хлопців 11 та 12 років одразу доправили до лікарні та невдовзі відпустили додому. Батьки ж підлітка, який став рятівником, кажуть, що дуже розхвилювалися, коли дізналися про вчинок сина.

Надзвичайники подвигом 13-річного школяра, який врятував двох дітей, захоплюються.

“Два підлітки бавилися, прогулювались на водоймі і провалились на крихкій кризі. Поряд проходив Іван – не став стояти осторонь від цієї події: одразу підійшов та став допомагати хлопцям. Це справді героїчний вчинок. Вчинок, який заслуговує на повагу. Дуже дякую його батькам за належне виховання дитини”, – розповів начальник Криворізького районного управління ДСНС Олег Січкарук.   

Рятувальники нагородили хлопця подякою за мужність. Та мають намір номінувати Івана на Всеукраїнську премію “Герой-рятувальник року”.

Олександр Фефілатьєв, Владислав Зіньковський, Кривий Ріг, “5 канал”

Як повідомляв 5.UA, раніше на Харківщині врятували бика, який провалився під лід.

Нагадаємо, у Черкасах курсанти Інституту пожежної безпеки витягли з річки двох чоловіків. Потерпілих, 75-річного та 57-річного рибалок, з переохолодженням госпіталізували. Рятувальники нагадують, що через коливання температур лід на водоймах тонкий, тому виходити на нього небезпечно.