Вантовий міст в Запоріжжі невдовзі відкриють для руху автомобілів, – “Укравтодор”. ФОТОрепортаж

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, інформує Цензор.НЕТ.

"Безсонна ніч була у мостобудівників, що працюють на флагмані президентської програми "Велике будівництво" — Автотранспортній магістралі через р. Дніпро в Запоріжжі. Цієї ночі вони завершили влаштування асфальтобетону на проїзній частині верхової гілки вантового мосту та нанесли дорожню розмітку. Дорожні роботи на мосту розпочались 10 січня й тривали майже до самого ранку", – розповіли в автодорі.

Дорожнє покриття, яке нанесли зараз мостобудівельники, є тимчасовим. Із приходом стабільно сухої та теплої погоди його замінять на гусасфальт, попередньо обробивши плиту проїзду гідроізоляційним шаром.

Читайте: На трасі до Одеського порту будують 546-метрову естакаду, – "Укравтодор". ВІДЕО+ФОТО

Роботи виконуються в рамках програми "Велике будівництво".

"Наразі міст під навантаженням асфальту перевіряють геодезисти. Паралельно продовжуються роботи з монтажу декоративного архітектурного освітлення. Вже незабаром вантовим мостом поїдуть перші автівки, й жителі міста відчують полегшення під час руху мостами в години пік", – запевняє автодор.

Нагадаємо, ансамбль Запорізьких мостів складається з 9-кілометрової автомагістралі, 6 розв’язок і 2 позакласних мостів. Рух по першій частині балкового мосту відкрили наприкінці 2020 року.

Як повідомляв президент Володимир Зеленський, за програмою "Велике будівництво" також зводять нові мости у Кременчуці та Ямполі, а загалом за наступні 2 роки відновлять і збудують 810 мостів і мостових переходів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ремонт об'їзної, яка є частиною "Дороги Єдності", завершили у Тернополі, – ОДА. ФОТО

1