Дії РФ свідчать про намір вторгнення до України – постпред США при ООН (Відео)

Лінда Томас-Грінфілд

Дипломат заявила, що ескалація призведе до величезних економічних витрат та активізації НАТО

Дії Росії підтверджують намір захопити Україну. Про це заявила постійний представник США при ООН, повідомляє “5 канал”.

Лінда Томас-Грінфілд стверджує, що хотіла б вірити словам заступника голови російського МЗС Сергія Рябкова про те, що Москви не планує захопити Україну. Однак попередила, що Штати готують відповідь на випадок вторгнення Росії в Україну.

Дипломат заявила, що ескалація призведе до величезних економічних витрат та активізації НАТО.

Своєю чергою США продовжуватимуть докладати всіх зусиль для дипломатичного врегулювання ситуації, пообіцяла постпред Сполучених Штатів.

“Я хотіла б вірити. Я хотіла б, щоб це виявилося правдою, що Росія не має планів щодо вторгнення. Але все, що ми бачили досі, вказує на те, що вони роблять кроки в цьому напрямку. Якщо Росія вирішила не просуватися далі через взаємодію зі США в останні тижні, коли президент Байден двічі говорив із президентом Путіним, то це добре. Ми продовжимо готувати і планувати відповідь, якщо вони вдадуться до будь-яких дій проти України”, – сказала постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.

Нагадаємо, голова МЗС Дмитро Кулеба візьме участь у засіданні комісії “Україна – НАТО”. Тим часом The New York Times оприлюднив мапу розміщення російських військ біля кордонів України.