Світоліна відповіла на запитання, чи піде в політику після завершення кар’єри

“Ні-ні [не піду]. По-перше, я не живу зараз в Україні й не розумію, що відбувається. І навіть коли у нас тут були воєнні дії, я тут була теж дуже мало. Більшість я дивилася з новин і спілкувалася зі своїми друзями, тобто зі своєю сім’єю. Але в Одесі була інша ситуація, вони теж не знали, що реально відбувається”, – сказала спортсменка.

Вона зазначила, що з дитинства займається тенісом, є професіоналкою і може компетентно про нього говорити.

“У тенісі я вже 23 роки, і ось тут я можу вам розповісти взагалі все, що знаю. Я вважаю, що вже можу висловити свою думку і що я маю вже якусь мудрість тут. У політиці потрібно мати дуже багато років саме ось цієї мудрості, щоб висловлювати свою думку і щоб не заплутати ще більше людей, які це чутимуть”, – вважає Світоліна.

Вона сказала, що загалом цікавиться політикою в Україні, “але дуже поверхово”.

“У мене є друзі, які вводять мене в курс, бо я все-таки українка і хочу розуміти, що відбувається. Але дуже поверхово. Тобто я навіть нічого не висловлюю, бо вважаю, що коли ти щось висловлюєш, ти повинен знати щось ізсередини, а я не знаю, що там відбувається – це для мене трошки страшне слово”, – зазначила тенісистка.

“Темний ліс?” – уточнив Гордон.

“Так, темний ліс – це правильно. І тому я нічого не можу сказати про це”, – відповіла Світоліна.

Інтерв’ю зі Світоліною вийде сьогодні на YouTube-каналі “В гостях у Гордона”, трансляція розпочнеться о 18.00

Контекст:

Світоліна народилася 1994 року в Одесі. З дитинства займалася тенісом. У 12 років переїхала до Харкова.

Перший серйозний титул Жіночої тенісної асоціації (Women’s Tennis Association, WTA) українка виграла 2013 року, коли здобула перемогу на турнірі серії International в Азербайджані. Того ж року Світоліна увійшла до 50 найкращих тенісисток світового рейтингу WTA, 2015 року до 20, а 2017 року до 10. Вона стала першою українкою, яка потрапила до десятки найсильніших тенісисток світу. Найвище місце в рейтингу третє – Світоліна посідала у 2017–2018 роках. Наразі українка на 16-му місці.

За свою кар’єру Світоліна виграла 16 титулів WTA, останній – 2021 року в Чикаго, і заробила $21 млн призових, повідомляють на сайті асоціації.

На літній Олімпіаді 2020 року в Токіо українка виборола бронзову медаль. Це перша олімпійська медаль в історії українського тенісу.

У липні 2021 року Світоліна вийшла заміж за французького тенісиста Гаеля Монфіса (він посідає 19-те місце в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів).