У Кремлі назвали “артпідготовкою” повідомлення про нові санкції США проти РФ

1

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Газета.ру", про це заявив на брифінгу речник президента РФ Дмитро Пєсков.

"Слава богу, посудомийки не відносяться до категорії "найсвятішого", хоча це дуже важливо для зручності у побутовому житті. Так, дійсно, ми бачимо, наші американські опоненти продовжують загрози про майбутні санкції. Очевидно, що здійснюються інформаційні вкидання у різні засоби масової інформації, ось як у названу газету, про те, що це будуть за санкції. Я сказав би, що, напевно, це стосується категорії такої своєрідної інформаційної артпідготовки перед тим раундом консультацій, який відбувся вчора", – зазначив Пєсков.

Раніше газета The New York Times повідомила, що Мінторг США може ухвалити постанову, яка фактично заборонить експорт до Росії споживчих товарів, у яких використовується електроніка, вироблена або розроблена в їхній країні. Це стане одним із заходів у відповідь у разі вторгнення в Україну.

Обмеження стосуватимуться не лише смартфонів та комп'ютерів, а й, наприклад, холодильників та пральних машин, повідомило видання. При цьому під санкції підпадуть не лише товари суто американського виробництва, а й ті, що були вироблені у європейських країнах, Південній Кореї та інших. Як пише видання, обговорення санкцій триває на тлі дипломатичних переговорів щодо гарантій безпеки, які відбуваються цього тижня.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Деталей санкцій проти Росії не повідомляють, щоб вона не змогла підготуватися, – CNN

Нагадаємо, раніше американські ЗМІ повідомляли, що США готують проти Росії "найжорсткіші" санкції.