Розробники застосунків для Apple за рік встановили новий рекорд прибутковості

Компанія Apple опублікувала докладний звіт про роботу магазину застосунків App Store та співпрацю з розробниками у 2021 році. Як виявилося, у 2021 році компанії Apple вдалося встановити рекорд за прибутковістю магазину App Store, а розробникам заробити рекордну суму – $60 млрд. Усього розробникам, які співпрацюють з Apple, вдалося заробити $260 млрд із запуску App Store у 2008 році.

За даними компанії Apple, під час святкового сезону між Різдвом та Новим роком, користувачі магазину App Store витратили більше, ніж будь-коли раніше, і це призвело до значного зростання проти минулого року. Щоправда, сума покупок під час святкового сезону не вказана у звіті.

«Набір сервісів Apple виявився вкрай важливим у 2021 році, оскільки люди у всьому світі шукали нові способи розважатися, отримувати інформацію, залишатися на зв’язку та надихатися. З понад 745 мільйонами платних підписок Apple продовжує поєднувати розробників, артистів та оповідачів з усього світу з користувачами понад мільярда пристроїв, надаючи їм контент та можливості, які щодня значно збагачують їхнє життя»,  — сказав Едді К’ю, старший віцепрезидент Apple із сервісів.

Нагадаємо, компанія Apple виплатила своїм топ-інженерам премії у розмірі від 50 до 180 тисяч доларів. Це було зроблено для того, щоб вони не перейшли працювати на конкурентів.