Мапа: французький телеканал позначив російським окупований Крим

Французький телеканал France Télévisions у відеосюжеті про ситуацію на сході України під час ілюстрації подій 2014 року, зобразив незаконно анексований Крим частиною Росії.

У відеосюжеті на мапі України видно, що після анексії Крим був пофарбований у той же колір, що й територія Росії, тоді як для неконтрольованих Києвом частин території Донецької та Луганської областей, було обране окреме колірне позначення.

Фото: Радіо Свобода

Наразі коментарі телеканалу через цей інцидент, відсутні.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилася реклама онлайн-платформи для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar із мапою України без тимчасово окупованого Криму. Компанія розпочала внутрішнє розслідування за фактом цього інциденту.

У жовтні 2021 року програма Apple Music for Artists оприлюднила мапи України без тимчасово окупованого Криму. Після заяви МЗС України і загального резонансу, сервіс виправив свої мапи.

Крім того, російським тимчасово окупованим Кримом позначила й Європейська мережа організацій технічної безпеки (ETSON). Після багатомісячної боротьби Києва за відновлення справедливості, мережа позначила півострів українським.