Росія перекидає гелікоптери до кордону з Україною, – NYT

1

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це пише The New York Times.

Зазначаєть, що кількість російських військ на кордоні з Україною залишалася стабільною

Американські офіційні особи очікували, що додаткові російські війська прибудуть до українського кордону в грудні й на початку січня і збільшать загальне число до 175 тисяч.

Пересування російьских військ сповільнилося, біля кордону все ще перебуває 100 тисяч військовослужбовців, і тепер росіяни розмістили там додаткові штурмовики, зазначають в США.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Російські війська оточили Україну з трьох боків, – NYT. КАРТА

"Ударні і транспортні гелікоптери, а також штурмові винищувачі були б важливою перевагою Росії, якби Путін вирішив вторгнутися в Україну", – йдеться в повідомленні.

Офіційні особи США кажуть, що вікно для російського вторгнення обмежене, це продиктовано температурою: холодна погода з морозом дозволила б легко пересуватися важким транспортним засобам й обладнанню.

Як пише видання з посиланням на чиновників з адміністрації США, відносно м’яка зима уповільнила замерзання землі, і Путін може бути змушений відкласти наземний наступ принаймні до лютого.

За словами американського чиновника, щоб краще зрозуміти ситуацію, адміністрація Байдена залучила метеорологів, щоб вони більш уважно розглянули погодні умови в Україні в найближчі тижні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Столтенберг про підготовку до перемовин НАТО та РФ: Консультуємось із Україною та іншими партнерами