Поліції додатково виділили 1 млрд грн для підвищення зарплат – МВС


Що сталося. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що правоохоронці отримають підвищення зарплати уже з лютого 2022 року.


Джерело. Про це він написав на сторінці у фейсбуці.


Деталі. «Враховуючи що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, коштом так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд грн», – зазначив міністр.


За словами Монастирського, президент Володимир Зеленський доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з першого лютого. Він зауважив, що йдеться не тільки про поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.


«Наголошу, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації «Акциз». Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн», – додав Монастирський.


Бекграунд. Надходження від акцизу до держбюджету зросли на 9 млрд грн. Надійшло 67,7 млрд грн акцизного податку за січень-серпень 2021 року.