Rolls-Royce заявляє про рекордні за 117 років продажі на тлі пандемії

Британська компанія з виробництва автомобілів преміум-класу Rolls-Royce Motor Cars заявила про рекордні на тлі пандемії продажі за всі 117 років існування компанії.

Про це повідомляє The Guardian.

За даними компанії, в 2021 році вона продала 5586 автомобілів класу “люкс”.

Виконавчий директор компанії Торстен Мюллер-Отвос зазначив, що під час пандемії клієнти, середній вік яких становив 43 роки, усвідомлювали скороминущість життя.

«Багато людей були свідками того, як у їхній громаді люди помирали від COVID-19, і це змусило їх задуматися, що життя може бути коротким і жити треба зараз, а не відкладати все на потім», – заявив він.

Крім того, за його словами, пандемія обмежила можливість багатих споживачів просто так витрачати свої гроші.

«Здебільшого завдяки коронавірусу бізнес у luxury-сегменті процвітає по всьому світу. Люди не могли багато подорожувати, інвестувати багато у luxury-послуги, і мали досить багато грошей, щоб витрачати на предмети розкоші», – зазначив Мюллер-Отвос.

Він також наголосив, що торік жодний інший виробник не продав більше автомобілів вартістю понад 250 000 євро, ніж Rolls-Royce.

Нагадаємо, концепт нової акумуляторної батареї Gemini від американської компанії Our Next Energy (ONE) випробували на Tesla Model S.

З березня у Франції набуде чинності закон, згідно з яким вітчизняні автовиробники у своїй рекламі автомобілів повинні будуть нагадувати людям, що є і більш екологічні способи пересування.