Відео: у Харкові загорівся Благовіщенський собор

У Харкові 11 січня сталась пожежа на території Свято-Благовіщенського кафедрального собору. Загорілась господарська будівля, де знаходився щиток, який підсвічує собор – наразі храм знеструмлено.

За попередніми даними, жертв і постраждалих немає, повідомили у ДСНС.   Пожежа почалась близько 08:45, о 09:32 пожежу локалізовано на площі 60 м кв., а о 09:43 – ліквідовано.

«Це не торкнулося абсолютно собору, пожежа сталася в підсобному приміщенні – сараї. Там був щиток, який підсвічує собор, було замикання. Там не було нічого займистого», – розповів місцевим ЗМІ секретар Харківської єпархії Михайло Кіт.

Раніше на Прикарпатті згоріла старовинна дерев’яна церква, якій було 100 років. А у Миколаївській церкві Євангельських християн-баптистів Благодаті Божої сталася пожежа під час богослужіння.

Також у місті Богуслав на Київщині блискавка влучила в купол Свято-Троїцької церкви. Внаслідок чого виникла пожежа, що тривала всю ніч. А торік умісті Кривий Ріг на Дніпропетровщині сталася пожежа у церкві святих благовірних князів Бориса і Гліба.