Монастирський повідомив, коли правоохоронцям підвищать зарплати

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. З них 1 млрд гривень отримає Національна поліція.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, через те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, за рахунок ковидного фонду, в держбюджеті на 2022 рік передбачається підвищення зарплати правоохоронцям.

«Президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого», – написав Денис Монастирський.

Він зазначив, що підвищення виплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

«Зазначимо, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалося отримати завдяки спецоперації «Акциз». Вона за моїм дорученням розпочата проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року», – уточнив глава МВС.

Він додав, що за листопад-грудень 2021 року це забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд гривень.

Глава МВС додав, що з лютого 2022 року буде відновлено право поліцейських і рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів виділив кошти на підвищення заробітних плат співробітників Національної поліції України. Поліпшення грошового забезпечення правоохоронців почнеться вже до кінця поточного місяця, запевнив глава Нацполіції Ігор Клименко.