Інтерв’ю Гордона зі Світоліною. Де і коли дивитися

Інтерв’ю тривало дві години. Його трансляцію розпочнуть о 18.00.

Під час інтерв’ю Світоліна розповіла, чому плакала на Олімпійських іграх у Токіо і взагалі чи часто плаче під час змагань, скільки в її розвиток вклав харківський бізнесмен Юрій Сапронов, які країни пропонували їй змінити громадянство і виступати під їхніми прапорами, чи дотримується дієти та чому відмовилася від м’яса і риби, як познайомилася зі своїм чоловіком, французьким тенісистом Гаелем Монфісом та як його прийняла сім’я Світоліних, яку цінну пораду дав їй український боксер Володимир Кличко і коли планує завершити спортивну кар’єру.

“Я думаю, що для жінок 3032 роки це такий вік, коли ти думаєш про завершення кар’єри. Але це все залежить від того, який у тебе стиль гри, наскільки ти видихнувся ментально і наскільки ти можеш ще фізично давити себе цією щоденною роботою. Тому це все залежатиме… Щороку я просто обмірковую це все і знаю, чого я хочу, свої завдання. І сподіваюся, що все буде без травм, що ще зможу відіграти хорошу кількість років”, сказала спортсменка.

Світоліна народилася 1994 року в Одесі. З дитинства займалася тенісом. У 12 років переїхала до Харкова.

Перший серйозний титул Жіночої тенісної асоціації (Women’s Tennis Association, WTA) українка виграла 2013 року, коли здобула перемогу на турнірі серії International в Азербайджані. Того самого року Світоліна увійшла до 50 найкращих у світовому рейтингу WTA, 2015 року – до 20, а 2017 року до 10. Вона стала першою українкою, яка потрапила до десятки найсильніших тенісисток світу. Найвище місце у рейтингу третє – Світоліна посіла у 2017–2018 року. Наразі українка на 16-му місці.

За свою кар’єру Світоліна виграла 16 титулів WTA, останній – 2021 року в Чикаго, і заробила $21 млн призових, повідомляють на сайті асоціації.

На літній Олімпіаді 2020 року в Токіо українка виборола бронзову медаль. Це перша олімпійська медаль в історії українського тенісу.

У липні 2021 року Світоліна одружилася з Монфісом (він посідає 19-те місце в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів).