Головний тренер ФК “Чорноморець”, який повернувся на посаду, заявив, що в наступному чемпіонаті клуб боротиметься за потрапляння в єврокубки

“Зокрема, допомагати Григорчуку буде перевірена команда: Степан Матвіїв, Михайло Савка, Ігор Касьяненко та Андрій Глущенко. Залишаються у тренерському штабі Олексій Гай та Олексій Антонов, які, граючи під керівництвом Романа Григорчука, провели не один яскравий сезон”, – зазначили у “Чорноморці”.

У клубі підкреслили, що його керівництво і тренерський штаб “усвідомлюють те, на якому місці команда зараз перебуває”.

“Цілі та завдання на найближче майбутнє співвідносяться з реаліями часу. Головна задача на сезон 2021/2022 – зберегти команду у Прем’єр-лізі. Зараз процес формування оновленого складу клубу триває. “Чорноморець” – учасник весняної частини чемпіонату – повністю укомплектують після другого збору команди. У наступному чемпіонаті керівництво клубу і тренерський штаб бачать “Чорноморець” командою, яка бореться не за збереження прописки в елітному дивізіоні, а за потрапляння в єврокубки. – зазначають у релізі. – Керівництво клубу на пресконференції також подякувало президентові України за те, що глава держави на конгресі, присвяченому 30-річчю УАФ, звернув увагу на розвиток футбольних клубів, які представляють великі міста та регіони країни. Серед таких клубів було названо і нашого “Чорноморця”.

У кадровій стратегії на найближчі роки буде наголошено на гравців своєї футбольної академії, розповів Григорчук.

“Зі свого боку представник генерального партнера клубу Володимир Генінсон повідомив, що компанія Vertex United підписала попередній договір про купівлю клубу. 1 січня група компаній Vertex United стала генеральним партнером і виділила необхідне фінансування для розвитку “Чорноморця”, – ідеться у повідомленні клубу.

Генінсон додав, що зараз триває процес перемовин щодо викупу майнових прав на спортивну базу в Совіньйоні.

“Проте компанія Verteх United уже виділила необхідне фінансування для реконструкції спортивного, технічного та медичного обладнання”, – заявили у пресслужбі.

Контекст:

Григорчук працював наставником у латвійському “Вентспілсі” (2005–2009), запорізькому “Металургу” (2009–2010), одеському “Чорноморці” (2010–2014) та в азербайджанській “Габалі” (2015–2018) та казахстанській “Астані” (2018–2020) та білоруському “Шахтарі” (2020–2021).