У Туреччині вирує штам коронавірусу “Омікрон”: де фіксують найбільшу кількість хворих

Дослідження коронавірусу

Коронавірус та карантин

Більшість випадків інфікування серед людей, старших за 60 років, і тих, хто має хронічні захворювання

У Туреччині за останні три тижні кількість хворих на COVID-19, що потребують шпиталізації, зросла на 6,2%. З усіх міст найбільшу кількість випадків інфікування штамом коронавірусу “Омікрон” фіксують у Стамбулі. Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на повідомлення міністра охорони здоров’я Туреччини у твіттері.

“Стамбул знаходиться в центрі зростання випадків інфікування штамом коронавірусу “Омікрон”. За останні три тижні кількість шпиталізації по всій Туреччині зросла на 6,2%”, – повідомив міністр.

Відзначається, що попри зростання кількості випадків шпиталізації, немає значного збільшення кількості випадків, що потребують інтенсивної терапії та інтубації. Більшість випадків інфікування серед людей, старших за 60 років, і тих, хто має хронічні захворювання.

За добу 9 січня в Туреччині було виявлено 61,7 тисячі випадків інфікування, 173 людини померли, 35,2 тисячі одужали. Дві дози вакцини отримали 83,6% населення, старші за 18 років.

Нагадуємо, учені Інституту інфекційних захворювань міста Марсель виявили на півдні Франції новий штам коронавірусу.

Як відомо, станом на кінець 2021 року понад 47% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19, повністю вакцинованими є понад 44% повнолітніх українців. Протипоказання до вакцинації від коронавірусу в країні має менш ніж 1% дорослого населення.

Читайте також: ВООЗ отримала ще більше доказів про легший перебіг штаму “Омікрон”

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.