У Німеччині розпочалися багатотисячні мітинги проти антикоронавірусної політики

У багатьох містах по всій Німеччині ввечері в понеділок, 10 січня, люди знову протестували проти антикоронавірусних заходів та можливого запровадження обов’язкової вакцинації від COVID-19.

Як пише DW, демонстрації мали здебільшого мирний характер. Однак у Баутцені постраждали щонайменше троє поліцейських, у яких кидали бруківку та пляшки. У ході містом брали участь близько 500 осіб, серед яких поліція нарахувала від 150 до 200 агресивних хуліганів та праворадикалів.

Найбільші акції протесту відбулися у Ростоку, Шверіні, Котбусі, Галлі, Нюрнберзі, Бамберзі, Аугсбурзі та Магдебурзі. У федеральній землі Мекленбург – Передня Померанія демонстрації пройшли у 20 місцях та зібрали близько 15 000 осіб. У Тюрінгії на вулиці вийшли близько 17300 протестувальників. У Саксонії-Анхальт та Бранденбурзі в деяких мітингах також брала участь велика кількість людей.

У Ростоку поліція застосувала перцевий спрей, оскільки демонстранти намагалися прорватися через загородження. Поліція Бранденбурга порушила кримінальні справи проти організаторів несанкціонованих мітингів за порушення чинного в Німеччині Закону про збори та ходи.

Нагадаємо, 4 грудня у Відні понад 40 тисяч людей вийшли до центру Відня, щоб протестувати проти коронавірусних заходів. Також активісти виступали проти примусової вакцинації.

А 5 грудня у Брюсселі пройшов багатотисячний мітинг проти карантинних обмежень влади Бельгії. Учасники виступали проти Covid Safe Ticket (CST). Також вони вимагали скасування примусової вакцинації медсестринського персоналу.