Прямував пішки на заробітки в Польщу: у горах Закарпаття затримали харків’янина

"Мандрівник"

Його справу буде розглядати суд

Ввечері 9 січня, поблизу села Верховина Бистра Ужгородського району прикордонники Чопського загону затримали 41-річного харків’янина, який намагався незаконно потрапити в Польщу. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час перевірки місцевості військовослужбовці помітили, як у бік держрубежу рухається невідомий з туристичним спорядженням. “Мандрівника” затримали в адміністративному порядку та доставили у спецприміщення відділу “Великий Березний”.

“Як з’ясувалося, чоловік прибув на Львівщину з Харкова різними видами транспорту, а з Волосянки йшов на Закарпаття пішки по навігатору в мобільному додатку. Правопорушник зізнався, що його тимчасово обмежено у праві виїзду за кордон, оскільки він не виконував рішення суду щодо сплати аліментів. Тож відчайдух проклав собі маршрут через прикордонну Лубню у напрямку Польщі і навіть придбав онлайн-квиток на автобус з першого польського села Устшикі Гурне до міста Санок. Там він сподівався влаштуватися на роботу”, – мовиться в повідомленні.

Зазначається, що у діях затриманого вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.204-1 КупАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Його справу буде розглядати суд.

Читайте також: чому українські емігранти з Польщі масово повертаються на Батьківщину.