У Pfizer повідомили, коли буде готова вакцина проти коронавірусу Omicron

коронавірус

Коронавірус та карантин

Бурла додав, що вакцина також буде спрямована на інші штами, що циркулюють

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла заявив, що вакцина від штаму коронавірусу Omicron буде готова у березні. Мета полягає в тому, щоб створити вакцину, яка набагато краще запобігає зараженню “Омікроном”. Про це він сказав в інтерв’ю CNBC.

“Ця вакцина буде готова в березні. Ми починаємо виробництво деякої її кількості на власний ризик”, – сказав CEO Pfizer.

Бурла додав, що вакцина також буде спрямована на інші штами, що циркулюють. 

За його словами, досі не зрозуміло, чи потрібна вакцина конкретно від “Омікрону” і як вона буде використовуватися, але Pfizer матиме готові дози, оскільки деякі країни хочуть, щоб вона була готова якомога швидше.

“Ми сподіваємося, що створимо щось, що забезпечить кращий захист, особливо від зараження, тому що захист від госпіталізацій та тяжких захворювань – є вже зараз, з поточними вакцинами”, – резюмував глава Pfizer.

Нагадаємо, в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей від 60 років. А напередодні в країні відновили свою роботу пункти вакцинації – після двох новорічних вихідних.

Станом на кінець 2021 року понад 47% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19, повністю вакцинованими є понад 44% повнолітніх українців. Протипоказання до вакцинації від коронавірусу в країні має менш ніж 1% дорослого населення.