На останньому засіданні комітету РНБО владу взяла у свої руки опозиція, бо зелені “слуги” втекли у відпустки – Чорновол (Відео)

Тетяна Чорновол

Було рекомендовано Міноборони внести закупівлю пускових до протитанкових ракетних установок “Стугна” і “Корса”

На останньому засіданні комітету РНБО торік владу взяла в свої руки опозиція, бо зелені “слуги” втекли у відпустки. Про це в етері ток-шоу “5 копійок” на “5 каналі” розповіла народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол.

“І тільки тому, що владу перехопили представники опозиційних сил “Європейської солідарності” і “Голосу”  в Державне оборонне замовлення було рекомендовано Міноборони внести закупівлю пускових до протитанкових ракетних установок “Стугна” і “Корса”, бо як виявилося, бо 2,5 роки зеленої влади відбувся якийсь дикий перекіс, що оборонка закупала ракети, але чомусь геть не запускала пускові. Пускових зараз практично немає, а ці засоби потрібні, аби зупиняти у випадку чого танки і бронетехніку. І тільки зараз завдяки опозиції внесено рекомендації в оборони замовлення. Це показує наскільки Зеленському потрібні державницькі люди, які про це думають”, – сказала Чорновол.

Нагадаємо, секретар РНБО у 2014-2019 роках Олександр Турчинов повідомляв, що державне оборонне замовлення не виконується третій рік, до того ж влада зупинила випуск зброї, якої потребує українська армія.

Як повідомляв 5.UA, Міністерство оборони цього року не витратило на оборону кошти, які були виділені з бюджету. Зокрема, не закуплені дивізіони “Нептун”, не закуплено жодного ракетного комплексу “Стугна” та саботуються випробування “Вільхи”. Про це розповів у програмі “Політклуб” Віталія Портникова на “5 каналі” ветеран, голова Ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай.

Нагадаємо, з нинішнім характером війни на сході Збройні сили України зможуть тримати лінію фронту роками. Але якщо росіяни перейдуть до повномасштабного вторгнення – питання озброєння постане гостро. 

Читайте також: Менеджмент Міноборони не здатен освоїти виділені з бюджету кошти – депутат