“Від великого будівництва до великого талонництва”: соцмережі вибухнули через заяви про можливе запровадження карток на продукти

Продукти

Люди згадують радянські часи та говорять про можливий підкуп виборців

Соцмережі бурхливо відреагували на заяву радника Володимира Зеленського з економічних питань Олега Устенка щодо можливого запровадження спеціальних карток на продукти.

Наприклад паблік “Баба і кіт” фантазує про те, якими можуть бути талони у додатку “Дія”. 

Талони в "Дії"

Талони в "Дії"
Фото: Facebook / Баба і кіт

Талони в "Дії"

Талони в "Дії"

Талони в "Дії"
Фото: Facebook / Баба і кіт

Талони в "Дії"

Також користувачі пропонують шукати президента “за додаткові харчові талони”.

Також користувачі вважають, що призначити відповідальним за талони можуть “Миколу” (ймовірно – Тищенка), який видаватиме талони на гречку та скумбрію.

Долучився і народний депутат Михайло Волинець, який відзначив перехід влади Зеленського “від великого будівництва до великого талонництва”.

Дехто вважає це добрим знаком, адже тепер і молодь, яка обрала Зеленського, може побачити, як виглядають продуктові талони.

Колишній заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін зазначає, що ще два з половиною роки тому українці отримували безвіз і можливість відвідувати Віденську оперу, а тепер отримують “продуктові картки”. 

Також користувачі питаються – чи будуть діяти продуктові талони з радянських часів.

Питають українці і про те, як виборці Зеленського планують “мазати на хліб” талони на продукти.

Дехто вважає це тестування майбутнього підкупу виборців.

Талони

Також користувачі створюють меми про продуктові талони.

Мем про талони

Нагадаємо, раніше радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко заявив, що в Україні можуть запровадити “картки” на продукти для вразливої частини населення.