Російську опозиціонерку хочуть змусити заплатити за роботу поліції з розгону мітингу

Головне управління МВС по Петербургу та Ленобласті подало позов до колишнього координатора штабу Навального у Петербурзі Ірини Фатьянової. З неї вимагають майже чотири мільйони рублів за перепрацювання поліцейських на мітингах.

Як повідомляє «Апологія», поліція вимагає стягнути з Фатьянової 3931998 рублів 33 копійки через те, що співробітників МВС залучили до понаднормової роботи під час проведення неузгоджених акцій протесту на підтримку Олексія Навального, що відбулися 23 та 31 січня 2021 року. Поліція вважає Фатьянову організатором цих акцій у Петербурзі.

У позовній заяві сказано, що 1391 працівник поліції здійснив виплати за 1462 робочих зміни. Ірина Фатьянова, коментуючи це, написала в телеграмі, що МВС могло компенсувати переробку співробітників, давши їм вихідні, але цього не стало робити.

«Дивно, що вони не повісили витрати на використання спецтехніки, якою розчищали вулиці не від снігу, а від мирних людей у ​​січні. І на тому дякую!» – Заявила Фатьянова.

Раніше повідомлялося, що у Росії відкрили нову справу проти російського опозиціонера Олексія Навального. Його підозрюють у створенні некомерційної організації, що зазіхає на права громадян.

Міністр економіки і енергетики ФРН Петер Альтмаєр розповів, що справу опозиціонера Олексія Навального не варто пов’язувати з проектом будівництва газопроводу «Північний потік-2». У той же час негайне звільнення Навального стало б найкращим рішенням ситуації.

23 квітня повідомлялося, що російський опозиціонер Олексій Навальний після допуску до нього медиків повідомив, що припиняє голодування у в’язниці.

У ПАРЄ затвердили доповідь і резолюцію щодо російського опозиціонера Олексія Навального. У документ внесли відомості про ймовірне отруєння політика, до якого причетна влада РФ, а не «серйозна хвороба».