“Більшість нападників були іноземними бойовиками з країн Центральної Азії, включаючи Афганістан”, – Токаєв про заворушення у Казахстані

1

Про це він заявив під час відеоконференції з главою Європейської ради Шарлем Мішелем, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента Казахстану.

"Я не сумніваюся, що це теракт. Це добре організований, добре підготовлений акт агресії проти Казахстану. Більшість нападників були іноземними бойовиками з країн Центральної Азії, включаючи Афганістан. Є й бойовики з Близького Сходу. Задум полягав у формуванні нашій території зони контрольованого хаосу з наступним захопленням влади. Тому в Казахстані було розпочато антитерористичну операцію", – сказав Токаєв.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Кемельджемирович Токаєв" і "Касим-Жомарт Токаєвич": Путін та Пашинян не можуть запам'ятати ім'я президента Казахстану. ВIДЕО

Він також підкреслив відданість Казахстану дотриманню всіх своїх міжнародних зобов'язань та підтвердив курс на подальший розвиток співпраці з інститутами Європейського Союзу та його державами-членами.