Заяви про “український слід” у Казахстані – це “вкидання”, – посольство цієї країни

1

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми знаємо, що існують різні порівняння подій у Казахстані і з українським Майданом, і з подіями в Білорусі. Але наше глибоке переконання, що між ними не можна ставити знак рівності", – йдеться в повідомленні.

У посольстві наголосили, що "те, що сталося в Казахстані, має абсолютно іншу природу".

"Ми наразі відчуваємо, що в Україні нам співпереживають. На жаль, з'являються окремі інсинуації, націлені на те, щоб внести сумнів у наші довірчі відносини. Є вкидання про "український слід" подій у Казахстані. Але ми бачимо, що компетентні органи України на ці сигнали своєчасно реагують", – йдеться у повідомленні.

Дивіться: Казахський опозиціонер Тлеулієв: Співробітники СБУ погрожували депортацією та вимагали припинити свою діяльність. ВIДЕО

У посольстві також висловили подяку уряду України, МЗС України, Національній гвардії за організацію посиленої охорони посольства, що підвищує довіру між країнами та впевненість дипломатів у власній захищеності.

"Ми запевняємо, що аналогічно в Казахстані забезпечується безпека та захист іноземних дипломатичних представництв. Ситуація буде незабаром стабілізована і жодних змін в економічній політиці та інвестиційному кліматі держави не передбачається. Усі наші зобов'язання зберігаються в повному обсязі. Країна наразі лише оговтується від того, що сталося", – запевнили у посольстві.

Дивіться: Путін заявив, що у Казахстані використовувалися "майданні технології". ВIДЕО