Twitter тестує функцію відеореакції: як вона працюватиме

Twitter розпочав тестування нової й корисної функції. Вже незабаром користувачі платформи матимуть можливість залишати власні відеореакції на публікації.

Деякі користувачі й співробітники видання The Verge стурбовані тим, що твіти з реакціями в майбутньому можуть використовувати для переслідування. Зрештою, Twitter заявив, що для нього безпека людей є пріоритетом.

“Хоча ми не очікуємо, що нову функцію використовуватимуть на шкоду, ми будемо уважно стежити за використанням продукту та гарантувати, що будь-які зловживання розглядатимуться відповідно до правил Twitter”, – заявила представниця компанії Вівіана Віволл.

Як працюватиме нова функція

Наразі вона доступна для обмеженого кола користувачів iOS.

У меню ретвіта буде кнопка “Цитувати твіт із реакцією”. Після натискання можна буде зробити фото або ж відео. Також можна обрати медіаконтент з власної галереї.

Нагадаємо, Instagram анонсував повернення хронологічної стрічки ще в грудні, проте сьогодні стали відомі нові подробиці. Глава компанії Адам Моссери розповів, що вони вже почали тестувати цю опцію і невдовзі користувачі зможуть обрати один із трьох варіантів відображення постів у стрічці.