Apple Watch не отримає нових датчиків моніторингу здоров’я в найближчі кілька років


Розумний годинник Apple Watch Series 7 розчарував багатьох шанувальників компанії Apple відсутністю деяких датчиків для моніторингу показників здоров’я, які з’являються у таких пристроях від інших виробників.


За інформацією Марка Гурмана з Bloomberg, появи нових сенсорів у розумному годиннику Apple можна не чекати найближчі кілька років, пише 3DNews.


У своєму інформаційному бюлетені Гурман каже, що Apple працює над трьома масштабними новими функціями для Watch: моніторингом рівня глюкози в крові, можливістю вимірювання артеріального тиску та визначенням температури тіла.


Однак для реалізації цих можливостей необхідно оснастити пристрій новими датчиками, які не готові.


За даними Гурмана, датчик температури точно не з’явиться у Apple Watch у 2022 році. Обладнання, необхідне для вимірювання артеріального тиску, не буде готове протягом найближчих двох-трьох років, а датчик рівня глюкози дебютує в Apple Watch тільки в другій половині поточного десятиліття.


Єдиною новою можливістю наступного покоління смарт-годинників Apple стане розширена функціональність засобів моніторингу сну.


Висловлюються припущення, що Apple навіть перегляне свою стратегію щодо щорічного випуску нових моделей розумного годинника, оскільки компанія не встигає розробити технології, які би кардинально відрізняли нове покоління пристрою від попереднього.


Та все ж цього року Apple представить новий Watch у звичайні терміни на початку осені. Передбачається, що нова серія розумного годинника буде включати Watch Series 8, Watch SE другого покоління і абсолютно новий смарт-годинник у захищеному корпусі.


Тім Кук за підсумками року отримав від Apple виплат на $100 млн – в 5 разів більше, ніж торік.