“Коли при владі неадеквати, опозиція має діяти ще активніше” – Порошенко про роботу за кордоном на захист України

Петро Порошенко

Сьогодні слід багато зробити задля активізації західної підтримки нашої держави, переконує п’ятий президент

Українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в Україні авторитарний режим – переконаний п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.  

“2022 почався з “чорних лебедів”. Попри свята, ми уважно спостерігаємо як за подіями в Казахстані, так і за зустріччю радників Нормандського формату, яка має пройти без участі України та ще й в Москві. І за безпековими консультаціями НАТО з Росією, які мають відбутися незабаром”, – пише Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні слід, попри тривалий святковий період, багато зробити задля активізації західної підтримки нашої держави, працювати  з європейськими та американськими партнерами – наголошує п’ятий Президент.

“Дивно, що в дні такої напруги виконувач ролі Президента постить відосик, що залишилося за кадром новорічного відосика. Він розважається з цуциками в спортзалі, з Єрмаком у Гуті. Відпочиває в Буковелі разом  з Коломойським, своїм годфазером і головним вигодонабувачем від перебування Зеленського в офісі Президента”, – зазначає лідер партії.

“Коли при владі неадеквати, опозиція має діяти ще активніше. Тому наступний тиждень – з 10 по 15 січня – працюватиму в Європі над захистом України від російської агресії та підтримкою демократії в нашій країні”, – повідомив Петро Порошенко.

“17 січня я, як і обіцяв, повернуся до Києва,  аби з’явитися у суді та провести зустріч із Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом. Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні”, – зауважує Порошенко.

“Впевнений, українці дадуть гідну відповідь на ще одну спробу створити в Україні авторитарний режим. Ми не дамо демонтувати демократію, Україну і українську державність”, – резюмує п’ятий Президент.

Як повідомляв 5.UA, Велика Британія поставила під сумнів чесність і прозорість розслідування щодо Петра Порошенка. Посольство США також оприлюднило заяву щодо політичних мотивів у справі проти п’ятого президента.

Нагадаємо, як наголосив адвокат Ілля Новіков під час брифінгу, так звана кримінальна “підозра” була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Зеленського проти лідера “Європейської Солідарності” та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною. Інший адвокат Ігор Головань повідомив, що “підозра” п’ятому президенту України навіть формально містить помилки, а тому є незаконною.

Крім того, адвокати наголосили, що будь-які таємні рішення про арешт є незаконними, а Зеленський просто хоче шоу “під ялинку”.