Традиції Святвечора та у скільки українцям обійдеться різдвяна кутя – сюжет (Відео)

Кутя

Страву традиційно, готують з пшениці, меду, маку, родзинок й горіхів

Надвечір четверга, 6 січня, українці як завше почнуть вітати один одного “Христос народився, Славімо Його!” Родини збиратимуться за святковим столом, куштуватимуть 12 пісних страв та Багату кутю. Її господарі готують лише на Святвечір. І у кожної родини та регіону рецепт свій, неповторний. А от які цьогорічні ціни на основну страву Різдва, дізналася журналістка “5 каналу”.

Такі забави були на Різдво у дітей, на початку 19 століття. Колядники з шопками ходили від хати до хати та сповіщали про народження Ісуса. Родини вдома відзначали перший свят-вечір. Готували 12 пісних страв та багату кутю.

“12 страв пісних уособлюють дари поля, лісу, саду, кожен господар і господиня дбали про те, щоб на наступний рік і ці плоди врожай, і наступний рік був”, – каже науковиця Національного музею народної архітектури та побуту України Олена Громова.

Головною на столі як раніше, так і донині є кутя. Традиційно, готують її з пшениці, меду, маку, родзинок й горіхів. Та кожен регіон вирізняється своєю рецептурою.

“В центральній Україні і східній кутю заливають узваром, то на західній Україні кутя більш густа, не характерно, щоб її заливали узваром”, – зауважує фольклористка Ярина Закальська.

“Я з донькою і собі пішла підготуватися до свята і найперше, обрати інгредієнти для головної страви. Та дізнатися, у скільки цьогоріч нам стане різдвяний смаколик”. Придбати можна, як просто пшеницю, так і відразу комплектом – із сухофруктами, медом та навіть ягодами для узвару. Якщо брати інгредієнти окремо, то ціни такі: за пшеницю віддасте 12 гривень, мед стане приблизно у 20. Родзинки для куті на всю сім’ю заважать на 15 гривень, мак обійдеться майже в 23 гривні, горіхи волоські – майже у 40. Загалом, за півтора кілограма куті у 2022 році віддасте майже 110 гривень. На Різдво кожна господиня чи господар, готують свою особливу кутю. Так, як робили пращури, як заведено було у родині. Я також готую таку. Пшениця, мак, горіхи, родзинки та мед. Так заведено в моїй сім’ї і ці традиції незмінні. А ще з незмінних різдвяних традицій – колядування та віншування. Щорічно, у колі рідних і близьких. Або ж навіть посеред міста  –аби дух Різдва відчувався на кожній вуличці.

“Суть різдва не полягає лише у споживанні страв, а це єднання. І навіть приготування, і чоловік, і дружина, і діти, і родичі. Вони беруть спільну участь. Суть Різдва – єднання роду”, – додала Ярина Закальська.

Олена Рибінська, Володимир Філозоф, “5 канал”

Читайте також: До +12°C та майже без опадів: яка погода буде на Святвечір і Різдво