Є загроза того, що конфлікт на сході України може посилитися – Боррель (Відео)

Жозеп Боррель

Росія стягує війська до кордону з Україною

На український схід Боррель приїхав уперше від початку російської агресії

Є загроза того, що конфлікт на сході України може посилитися. Про це заявив верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель. Він відвідав лінію розмежування та КПВВ у Станиці Луганській в межах візиту в Україну. Подробиці дізнавалася журналістка “5 каналу” Вікторія Ковальова.

Так, на український схід Жозеп Боррель приїхав уперше від початку російської агресії. Він відвідав КПВВ та ознайомився з безпековою ситуацією. Окрім того, військові надали повну інформацію про те, що нині відбувається на передовій. Жозеп Боррель зазначив, що стурбований діями Росії на кордоні.

“Я дуже тішуся, що нам вдалося приїхати сюди саме зараз. Гадаю, це дуже гарний момент для візиту, оскільки геополітичний ландшафт змінюється дуже швидко, і ми зараз бачимо загрозу того, що конфлікт на кордоні України може перейти на глибший рівень. Найближчими днями відбудеться засідання міністрів закордонних справ і міністрів оборони країн-членів ЄС”, – сказав верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

Подробиці дивіться у відео “5 каналу”

На сайті Єврокомісії вказали, що візит високого представника “свідчить про рішучу підтримку з боку ЄС суверенітету і територіальної цілісності Україну в той час, коли країна стикається з нарощуванням російської військової міці та гібридними діями”.

Нагадаємо, раніше Боррель заявив, що Євросоюз має продовжувати підтримувати Україну та Молдову в опорі тиску з боку Росії. Також він запевняв, що “Північний потік-2” не є пріоритетним проєктом для ЄС.