Офіс генпрокурора заблокував банківські рахунки компанії «АрселорМіттал»

Офіс Генерального прокурора України спільно з Шевченківським судом Києва заблокували кошти на банківських рахунках компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг». Суперечка стосується підходу до розрахунку ренти.

Про це повідомляє прес-служба компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Представники Офісу генпрокурора звернулися до українських банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо накладення арештів на рахунки підприємства.

«4 листопада 2021 року окружний адміністративний суд підтримав позицію «АрселорМіттал Кривий Ріг» та відхилив цивільний позов проти компанії, порушений Державною податковою службою. До податкових органів подана апеляція, і компанія готується відстоювати свою позицію в апеляційному адміністративному суді», – йдеться в повідомленні.

Поки громадянський процес проти «АрселорМіттал Кривий Ріг» не ведеться, отже, немає юридичних підстав для блокування рахунків компанії, додали в компанії.

Раніше Держекоінспекція наклала штраф на ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» за порушення природоохоронного законодавства. Підприємство має виплатити вражаючі 450 мільйонів гривень.

Служба безпеки України вручила одному з топ-менеджерів компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Також правоохоронці провели обшуки у будинку керівника підприємства.